Jdi na obsah Jdi na menu
 


Žebříček LN 2017

    Žebříček 2017        
             
1   Broum Pavel TJ Sever Žatec  
2   Držálek Jan TJ Spartak Lubenec  
3   Hrnčál Miroslav TJ Sever Žatec  
4   Reichl ml. Jaroslav TJ Sokol Dobroměřice
5   Kopenec Václav TJ Sever Žatec  
6   Vízner Jiří TJ Sever Žatec  
7   Fencl Pavel TJ Sokol Dobroměřice
8   Görner Darin TJ Spartak Lubenec  
9   Filín Jan TJ Smolnice  
10   Verner David TJ Sokol Dobroměřice
11   Kubovský Zdeněk TJ Sever Žatec  
12   Koželuh Jindřich TJ Sokol Lenešice  
13   Ledvina Vilém TJ Sokol Lenešice  
14   Petrlík ml. Jiří TJ Sever Žatec  
15   Hofreiter Zdeněk TJ Sever Žatec  
16   Kadlec Matěj TJ Sever Žatec  
17   Martinovský Vít TJ Smolnice  
18   Zlatohlávek Jaroslav TJ Sokol Lenešice  
19   Štěpnička Michal TJ Sever Žatec  
20   Vukliševič ml. Zdeněk TJ Spartak Lubenec  
21   Pejša ml. Otto TJ Sever Žatec  
22   Gono Milan TJ Sever Žatec  
23   Bartko Ondřej OÚ Blažim A  
24   Petržilka Jiří TJ Smolnice  
25   Baláž Josef TJ Sokol Dobroměřice
26   Pidrman Petr TJ Smolnice  
27   Obr Jaroslav TJ Sokol Lenešice  
28   Vukliševič st. Zdeněk TJ Spartak Lubenec  
29   Petrlík  Josef TJ Smolnice  
30   Kopřiva Radek KST Libořice  
31   Vlček Jakub TJ Sokol Lenešice  
32   Zapletal  Bohumil TJ Smolnice  
33   Zámek Vladimír OÚ Blažim  
34   Pechal Roman TJ Smolnice  
35   Šašek Vladimír TJ Spartak Lubenec  
36   Kopřiva Aleš KST Libořice  
37   Beckert Zdeněk TJ Sokol Dobroměřice
38   Lukáš Martin KST Libořice  
39   Lakatoš Roman OÚ Blažim A  
40   Kieswetter st. Vojtěch TJ Spartak Lubenec  
41   Bartoš Filip TJ Smolnice  
42   Šmidílek Pavel KST Libořice  
43   Vukliševič  Tomáš TJ Spartak Lubenec  
44   Uhlík Jiří OÚ Blažim  
45   Káninský Jaroslav OÚ Blažim  
46   Uldrich Miroslav TJ Sokol Lenešice  
47   Kuttelwascher Luboš TJ Spartak Lubenec  
48   Mildorf Jiří OÚ Výškov  
49   Čaja  Stanislav TJ Sever Žatec  
50   Hruška Miroslav TJ Sokol Dobroměřice
51   Průša  Dominik TJ Sever Žatec  
52   Obr Jaroslav TJ Sokol Lenešice  
53   Leska Vojtěch TJ Sever Žatec  
54   Ineman Robert TJ Sokol Peruc A  
55   Bernášek Ivan SK Cítoliby A  
56   Zmatlík  Jaroslav st. OÚ Blšany A  
57   Dráždil Milan SK Cítoliby A  
58   Plečinda Jiří TJ Sever Žatec  
59   Kučera Vladimír TJ Sokol Peruc A  
60   Keller Filip TJ Sever Žatec  
61   Bartoš Filip TJ Smolnice  
62   Hořínek Vladimír TJ Sokol Peruc A  
63   Liška Libor TJ Sokol Peruc A  
64   Krob Jan SK Cítoliby A  
65   Pešula Tomáš OÚ Blšany A  
66   Fiedler Jakub OÚ Výškov  
67   Kusáková Milada TJ Smolnice  
68   Kadlec Zdeněk TJ Sokol Dobroměřice
69   Rais Jindřich SK Cítoliby A  
70   Makarius Jaromír SK Cítoliby B  
71   Lorenc František SK Havran Kryry  
72   Knor Martin SK Cítoliby A  
73   Černý Pavel TJ Sokol Peruc A  
74   Suško Michal TJ Sever Žatec  
75   Menčík Pavel SK Cítoliby B  
76   Pecinka Václav TJ Smolnice  
77   Zelenka Jan ml. TJ Sokol Líšťany  
78   Vyhnálek Vladimír TJ Sever Žatec  
79   Podařil Petr TJ Spartak Lubenec  
80   Princ Petr TJ Sokol Dobroměřice 
81   Fiala Dušan TJ Sokol Lenešice  
82   Rus Tomáš TK Chraberce  
83   Rus Aleš TK Chraberce  
84   Michal Jozef TJ Spartak Lubenec  
85   Čimpera  Alexandr OÚ Blšany B  
86   Pohanka Filip TJ Sever Žatec  
87   Polanecký Lukáš TJ Sokol Dobroměřice
88   Holý Václav SK Cítoliby B  
89   Czervoniak Ladislav OÚ Výškov  
90   Bartko Pavel ml. OÚ Blažim B  
91   Menšík Václav st. OÚ Blšany A  
92   Kabourek Vladimír st. TJ Smolnice  
93   Cibulka Vladimír TJ Sokol Lenešice  
94   Petržilka Vladislav TJ Smolnice  
95   Šuma Jaroslav TJ Smolnice  
96   Reichl Jaroslav st. SK Cítoliby C  
97   Petrlík Jiří st. TJ Smolnice  
98   Figa Norbert TJ Spartak Lubenec  
99   Beneš  Ladislav SK Cítoliby C  
100   Brandtl Aleš ml. SK Cítoliby B  
101   Gaži Radek OÚ Blažim C  
102   Formánek Jan TJ Sokol Líšťany  
103   Konečný Dobromil OÚ Blšany A  
104   Rybák Milan SK Cítoliby C  
105   Kulhavý Miloš TJ Sokol Černčice A  
106   Filip  Martin TJ Sokol Telce  
107   Dlouhý Václav TJ Smolnice  
108   Hubáček Miroslav TJ Sokol Telce  
109   Frankovicz Jaroslav SK Havran Kryry  
110   Kachelmaier Miroslav SK Havran Kryry  
111   Kabourek Vladimír ml. TJ Smolnice  
112   Kolář Pavel SK Havran Kryry  
113   Studenovský Alois TJ Sokol Líšťany  
114   Ondráček Milan TJ Sokol Černčice A  
115   Linhart Karel TJ Sokol Líšťany  
116   Beránek Petr OÚ Blšany B  
117   Liem Vojtěch TK Chraberce  
118   Damaška Petr Šroubárna Žatec  
119   Vilheim Pavel OÚ Blšany C  
120   Novák Pavel TJ Sokol Peruc B  
121   Hegr Miloslav SK Cítoliby C  
122   Zach František TJ Sever Žatec  
123   Routner Milan TJ Sokol Telce  
124   Brandtl Jaroslav TJ Sokol Černčice B  
125   Michna Oldřich TJ Sokol Telce  
126   Říha Zdeněk OÚ Blažim B  
127   Kobližka Petr TJ Sokol Černčice B  
128   Wágner Josef TJ Sokol Telce  
129   Pácha Vít TJ Sokol Peruc B  
130   Bradschetl Karel TJ Sokol Peruc B  
131   Beneš  Lubomír Šroubárna Žatec  
132   Zelenka Jan st. TJ Sokol Líšťany  
133   Patrovský Vlastimil ml. OÚ Blšany B  
134   Gono Milan st. Šroubárna Žatec  
135   Brzobohatý Zdeněk st. Šroubárna Žatec  
136   Kuželka Zdeněk TJ Sokol Peruc B  
137   Rulf Jaroslav TJ Sokol Černčice A  
138   Gombík Štefan TJ Sever Žatec  
139   Kiesweter Vojtěch ml. TJ Spartak Lubenec  
140   Kobelčuk Jiří Šroubárna Žatec  
141   Mical Petr TJ Sokol Koštice  
142   Zaspal Adolf TJ Spartak Lubenec  
143   Lakatoš Robert OÚ Blažim B  
144   Dubecký Zdeno SK Cítoliby C  
145   Košťál Jindřich TJ Sokol Černčice B  
146   Nowak Jiří OÚ Výškov  
147   Jech Petr TJ Smolnice  
148   Kovařík Pavel ml. TJ Sokol Koštice  
149   Betka Pavel TJ Sokol Černčice A  
150   Karas Pavel TJ Sever Žatec  
151   Polanecký Miroslav TJ Sokol Dobroměřice
152   Kučera Petr TJ Sokol Peruc B  
153   Rambousek Jiří SK Cítoliby C  
154   Sodomka Oldřich OÚ Blažim C  
155   Bárta Jaromír OÚ Blšany B  
156   Vachl Miroslav TJ Sokol Líšťany  
157   Brandtlová Sára TJ Sokol Černčice B  
158   Volmut Jaroslav TJ Sokol Černčice B  
159   Janda Ladislav TK Chraberce  
160   Charvát Pavel TJ Sokol Telce  
161   Burdych Petr TJ Sokol Koštice  
162   Maxa Miloš TK Chraberce  
163   Sailer Zdeněk TJ Sokol Koštice  
164   Růžička František OÚ Blšany B  
165   Nový Ladislav TJ Smolnice  
166   Bartko Pavel st. OÚ Blažim C  
167   Fedák Rudolf OÚ Blažim C  
168   Muzika Jan TJ Sokol Peruc B  
169   Fučík Michal TJ Sokol Koštice  
170   Schwarz Kamil TJ Sokol Lenešice  
171   Kolár David TJ Sokol Lenešice  
172   Vodička Richard TK Chraberce